Natrysk pianki poliuretanowej

Natryskowa piana poliuretanowa stanowiąca izolację budynków aplikowana jest posiadanymi przez nas specjalistycznymi reaktorami ciśnieniowymi.

Wykonujemy natrysk pianki poliuretanowej z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń. Dysponujemy urządzeniem hydraulicznym Graco H-50 posiadającym największą wydajność ze wszystkich produkowanych modeli. Maszyna ta jest przystosowana do realizacji wielkopowierzchniowych natrysków z piany poliuretanowej oraz polimocznika. Z powodzeniem może być stosowana przy wymagających zleceniach przemysłowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Została ona skonfigurowana według indywidualnego zamówienia i jest przygotowana do prac w trudno dostępnych miejscach. Doskonale sprawdza się na dużych lub wysokich dachach, ze względu na zasięg węży wynoszący 120 metrów. Pozwala to na szybkie i efektywne prace natryskowe, co w przypadku robót zewnętrznych zależnych od warunków atmosferycznych ma duże znaczenie dla wykonalności prac.

Wykorzystywane narzędzia.

Natrysk pianki poliuretanowej dokonywany tym wysokowydajnym urządzeniem jest realizowany szybko i dokładnie. Prace są prowadzone niezależnie od dostępnych źródeł zasilania, ponieważ maszyna jest zasilana posiadanym przez nas agregatem prądotwórczym o dużej mocy.

Do robót wykorzystujemy również reaktor Graco A-25 przeznaczony do natrysku pianki poliuretanowej, a także system dozujący Graco E-10hp dedykowany do natrysku polimoczników. Również te urządzenia są wsparte odpowiednimi agregatami prądotwórczymi pozwalającymi na niezależną od zasilania pracę w warunkach budowlanych. Powłoki malarskie (gdy są wymagane dla zabezpieczenia piany dachowej) są przez nas wykonywane natryskowo hydraulicznym agregatem malarskim Airlessco LP700.

Zaplecze sprzętowe, którym dysponujemy umożliwia nam prawidłową i terminową realizację zleceń. Natrysk pianki poliuretanowej przez doświadczonych aplikatorów pozwala na uzyskanie szczelnej izolacji i zapewniania odpowiednią estetykę wykonanych robót. Ocieplenie natryskowe gwarantuje wieloletnią ochronę termiczną budynków i jest wybierane przez inwestorów publicznych i prywatnych jako alternatywa dla tradycyjnych metod budowlanych.